Hakkımızda

hakkimizda

Öngelen Lojistik kurulduğu tarihten bu yana Depolama ve Lojistik konusunda güvenli, zamanında, risksiz depolamayı ve taşımayı kendisine ilke edinmiş geçen zaman içerisinde oluşan kurumlaşmış kadrosu ile titiz ve planlı çalısmaları sonucunda Depolama ve Lojistiğe yeni bir boyut katmıştır.

Öngelen Lojistik hizmet sektöründe gösterilmesi gereken hassasiyet, sürat ve güvenin bilincinde ve daima daha iyinin peşindedir.

Türkiye’nin her yerine anlaşmalı ambarlar vasıtası ile taşımacılık ve Lojistik hizmeti vermekteyiz.

Sürekli ve kesintisiz hizmetin yanında müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan firmamız büyüyen müşteri portföyü ve hizmet kalitesiyle sektördeki haklı yerinde bulunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

  • Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin aksamaması için ihtiyaç duydukları taşımacılık ve dağıtım hizmetini etkili ve güvenilir olarak sağlamak.
  • Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan çözümler tasarlamak.
  • Müşterilerimize en uygun fiyat, en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir çözümler sunmak.
  • Ürünlerimizin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmeleri için satış öncesi ve sonrası dokümantasyon ve teknik destekleri zamanında ve tam olarak vermek.
  • Çalışanlarının sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak.
  • Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak
  • Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar Şirketimizin Kalite Politikası’nı uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.