Yer Yüzey ve Ortam Dezenfektanı

QAC Bazlı Yer Yüzey ve Ortam Dezenfektanı ph 7-8

SUPER HYGIENE bakteri ve virüslerin temas ettiği tüm yüzeyleri temizler, dezenfekte eder ve koku giderir. Suyun kullanılabileceği bütün yüzeyleri -döşemeler, duvarlar, ahşap işleri, teçhizat, mobilyalar, tavanlar, hastanelerdeki tuvaletler ve mutfaklar, sınai tesisleri, okullar, restaurantlar, belediye binaları, oteller, gıda işletme tesisleri ve evler- temizleme ve dezenfekte etme amacıyla kullanılır.

 

Kullanımı kolaydır. Her tür su içinde etkindir. Çalkalama gerektirmez, hiçbir sabun köpüğü bırakmaz.

 

MİKROP ÖLDÜRÜCÜ ETKİSİ

  • Virüsleri ve Pseudomonas Aeruginosa, Staphylococcus Aureus ve Salmonella Typhosa da içinde olmak üzere hem Gram-Pozitif ve hem de Gram-Negatif bakterileri kontrol eder ve çözer .

 

TEMİZLEYİCİ ÖZELLİKLERİ

  • Nüfuz edici ve emülsifiye edici etki, gevşetilmiş kiri süspansiyon içinde tutar, hiçbir sabun tortusu bırakmaz.

KOKU GİDERİCİ ÖZELLİKLER

  • Etkin koku gidericidir. Kliniklerde veya dükkanlarda kimyasal koku bırakmaksızın kötü koku kaynaklarını yok eder.

 

FUNGİSİDAL ÖZELLİKLERİ

  • SUPER HYGIENE mantarlara karşı son derece etkindir ve döşemelerdeki, duvarlardaki ve tavanlardaki küfü kontrol eder. Uygulamasından önce yüzeyleri MULTI HYGIENE ürünümüzle ve eğer gerekliyse sert bir fırça kullanarak temizleyin. SUPER HYGIENE‘i suyla 1’e 30 oranında karıştırın ve yüzeyi iyice ıslatacak şekilde uygulayın. (Püskürterek veya bezle sürülmek suretiyle uygulanabilir.) Kontrolü sürdürmek için uygulamayı 7 günde bir tekrarlayınız.

 

  • BİYOSİDAL RUHSATLIDIR.
  • T.C SAĞLIK BAKANLIĞI’NIN 04.05.2020 tarihi ve 2020/71 No’lu izniyle üretilmiştir.​

 

TABAKA OLUŞMASINI ENGELLEYİCİ ÖZELLİKLER

Değişik yüzeyler üzerinde çeşitli temizleme işlemleri için uygundur. Yağ birikintileri ve soğutma sistemlerinin dezenfeksiyonunda kullanımı tavsiye olunur. SUPER HYGIENE Staphyloccoccus Auerus’a karşı 13.0 ve Salmenolla Typhosa’ya karşı 10.0 fenol katsayısına sahiptir. Pesudomonas Auerus’a karşı etkinlik sağlamak için SUPER HYGIENE’in suyla 1’e 50 oranında seyreltilmiş bir solüsyonu kullanılmalıdır. Çamaşırlarda önceden ıslatma şeklinde kullanıldığında koku giderir ve temizler.